Kleopatra Ada Beach

Kleopatra Ada Beach Otel, kleopatra plajında bulunmaktadır; Alanya şehir merkezine 1 km, plaja 10 mt. ve Antalya havaalanına 118 km mesafededir.
Taksi ve minibüs ile transfer mümkündür.
Otel 86 Oda ve 200 yataktan oluşmaktadır.

Adres: Saray Mah. Atatürk Cad. No:222 Alanya – Antalya / Turkey

 

 


 


Otel Hakkında

Giriş Saati 13:00
Çıkış Saati 12:00
Kat Sayısı 5
Oda Sayısı 86
Yapım Yılı 1996
Yenileme Yılı 2013
Adres Saray Mah. Atatürk Cad. No:222 Alanya – Antalya

Telefon 0 242 513 78 44
Fax 0 242 513 29 67

Mail adresi info@feriahotels.com
Web Adresi www.feriahotels.com

Şirket Hakkında

Öz Otelcilik Turizm A.Ş. 1993 yılında Kleopatra ilçe otelciliğiyle başladığı turizme 2003 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren Kleopatra Royal Palm Otel ile devam etti. Kapasitesini ve kalitesini devamlı arttırma inancıyla 2007 yılında Kleopatra Beach Otel’i bünyesine kattı. 2010 yılında ise Kleopatra Ada Otel’i zincirine ekleyerek toplamda 1160 yatak kapasitesine ulaştı. Şirketimiz yeni projelerle organik büyüme stratejisini başarıyla devam ettirmektedir. Öz Otelcilik Turizm A.Ş. sektöre yol gösterme ve yön verme vizyonunu kaliteli ve samimi hizmet anlayışı ve yenilikçi yatırımlarıyla sürdürmektedir.  Şirketimiz, 22 yıllık bilgi birikimi, deneyimi ve aile şirketine katılan eğitimli, genç, dinamik ikinci jenerasyonuyla daha da güçlenerek Turizm ve Otelcilik sektöründe çıtanın yükselmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Misyon
Saygılı ve samimi bir iletişim anlayışı çerçevesinde misafirlerimize kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet sunmak.
Vizyon
Turizm ve Otelcilik sektöründe yüksek kalite standartlarının oluşturulması ve devam ettirilmesini sağlayarak ve yenilikçi projelere yatırım yaparak sektöre yol gösteren, yön veren bir şirket olmak.
Göz alıcı, kaliteli ve konforlu bir ortamın ancak güleryüzlü ve samimi bir hizmet anlayışıyla birleşince anlamlı hale geleceğini düşünüyoruz. Misafirlerimizle, onların istekleri doğrultusunda memnuniyetle ilgileniyoruz.


Gallery